SpoluRosteme vol. 2

Čtyři dny plné přednášek, workshopů, jógy, meditace, dechu i podnikatelských aktivit

17.20. března 2022

Trimurti Reatreat Cetrum (Žďárské vrchy)

SpoluRosteme vol. 2

Čtyři dny plné přednášek, workshopů, jógy, meditace, dechu i podnikatelských aktivit

17.–20. března 2022

Centrum Trimurti (Žďárské vrchy)

Aktuální informace (23.11.2021): Ahoj přátelé, s respektem k aktuální covid situaci, rostoucímu počtu pozitivně testovaných a s přihlédnutím k přijímaným bezpečnostních opatřením jsme se rozhodli naši akci posunout na jaro 2022. V Trimurti se společně setkáme 17.-20. března 2022. Věříme, že jarní energie podpoří náš společný růst a rozkvět. Těšíme se na všechny účastníky, lektory, speakery, přátele.

za celý tým SpoluRosteme,
Petr & Kája & Terez

Na co se můžeš těšit?

myšlenka – náš záměr

Dává ti smysl propojení jógového a meditačního světa se světem podnikání? Nám ano! Vnímáš balanc mezi podnikáním a spiritualitou jako důležitou součást tvého života? My taky! Přidej se k nám a staň se součástí akce plné meditace a podnikání, která se koná na krásném místě v přírodě.

Čeká tě kombinace nabitých jógových workshopů, uklidňujících meditací a seberozvojového programu, včetně přednášek a podnikatelských aktivit.

 • 6 inspirativních přednášek a workshopů

 • podnikatelský kruh

 • individuální koučování

 • živé knihy – sdílení podnikatelských zkušeností

 • 3 ranní praxe – dech, jóga, meditace

 • 3 večerní společné meditace

 • 2 poradní kruhy v malé skupině

 • networking v přátelském přijímajícím prostředí

 • ideální příležitost pro digitální detox

 • neomezený čas v přírodě

 • nekonečné inspirativní prostředí

 • gongová relaxační lázeň

 • zpívání manter

 • živá hudba, bubnování, tanec

 • 3 noci v Trimurti reatreatovém centru

KOUPIT VSTUPENKY

S kým a s čím se seznámíš

úspěšní podnikatelé, jogíni, kouči a mentoři na jednom místě

Marie Tilšarová

Štěstí nemusí být dřina. Jsem Marie, tvůrkyně svého života – a také Všímavek. Inspirátorka, autentická písničkářka, lektorka mindfulness a průvodkyně žen na cestě k sebelásce. Co žiju, zpívám. Co zpívám, žiju. Tak dlouho jsem hledala štěstí ve světě, až jsem svět našla v sobě…

marietilsarova.cz 

Adam Táborský

Zakladatel projektu Terapie mezi stromy, kde propojuji přírodu a duševní zdraví. Zároveň působím jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde pracuji s lidmi s hraniční poruchou osobnosti. Věnuji se tématům jako Příroda a duševní zdraví, Jak surfovat na vlnách emocí, Mindfulness, Stres & jak nevyhořet…

terapiemezistromy.cz   

Marcela Rešlová

Jsem lektorka, terapeutka a koučka. Zaměřuji se na životní a podnikatelské změny, transformaci. Nacházím s lidmi, co je brzdí. Ukazuji jim, jaké jsou možnosti změny. Podporuji, aby tu změnu skutečně udělali. Věřím, že osobní rozvoj není dřina, ale součást života, radost z nového a dobrodružství.

marcelareslova.cz

Alena Šídlová

Jsem kouč dechu a navigátorkou žen, mužů a párů na vysoce transformační cestě Znovuzrození, kde aplikuji integrovaný přístup skrze vědomé dechové prožitky a intuitivní koučink k odstranění traumat, limitujících přesvědčení, bloků a k aktivaci plného potenciálu a života v radosti a lehkosti.

BreathLife Guide |

Petr Beránek

Pracuji jako lektor jógy, kouč a inženýr. Jóga pro mě znamená rozdávání ze srdce. Vedu individuální a skupinové lekce kundalini jógy, organizuji semináře a festival. S použitím jógových a meditačních technik jsem průvodcem na cestě osobnostního rozvoje. Obor, ve kterém podnikám je čistý vzduch a jeho aplikace v průmyslových provozech.

beranekpetr.cz |

Petra Pavienská
Petra Pavienská

Jsem průvodkyně a učitelka na cestě osobního rozvoje. Již přes deset let se věnuji práci s lidmi. Má osobní proměna začala velkým zájmem o výživu a zdravý životní styl. Vzdělávání v této oblasti a bohaté zkušenosti mě přivedly k lidem. Mojí předností je schopnost pomáhat druhým. Inspirovat a motivovat je k jejich výsledkům.

4elementy.cz |

Lenka Palatová

Mentorka a průvodkyně na cestě změn. Mojí misí je přinášet lidem a firmám spokojenost, radost a dlouhodobou udržitelnost. Podporuji je při odhalování jejich talentů i při plánování a realizaci žádoucích změn, a to včetně dotahování věcí do zdárného konce. Mám ráda cílenost, jednoduchost, elegantní, praktická a funkční řešení.

pro-zmenu.cz |

Tereza Steinwald

Miluju život a vše co nabízí, stejně tak hledání rovnováhy mezi hmotným a spirituálním světem. Díky práci v největší nakladatelské skupině mohu být u vzniku nových knih, které motivují čtenáře ke změně a osobnímu rozvoji. V duchovní oblasti ráda vedu lidi do svého nitra a prostřednictvím meditací, terapií a bodyworku je přivádím k uvědomění, pravdě a vlastní autenticitě.

 

Postarají se o tebe

jedou s námi i maséři a fyzioterapeuti…

Micheale Kardová fyzioterapie SpoluRosteme
Michaela Kardová

Jsem fyzioterapeutka, lektorka jógy a také kreativní bytost. Nekonečnou inspiraci nacházím v přírodě, lidských interakcích a uměleckých dílech. Jedním z důležitých vyjadřovacích prostředků je pro mě tělo, vypovídá mnoho o našem fyzickém i psychickém stavu. V terapii skrze pohyb a dotek zlepšujeme vnímání svého těla, sebe samých. Nalézáme způsoby, jak s tělem pracovat, jak o něj zdravě pečovat. Zdraví je totiž součástí cesty za našimi sny. 🙂

Jakub Gruber

Masáže jsou jednou z mých vášní. Věnuji se jim téměř 12 let a necelý rok tvořím s kamarádem projekt Masáž za Masáž – setkávání a propojování lidí, kteří mají rádi dotyk a rádi se nechají inspirovat či chtějí vyzkoušet novou techniku. V oblasti psychoterapie a osobního rozvoje se pohybuji jako organizátor akcí a propojovatel – provozuji vršovický prostor osobního rozvoje Rybalka.

rybalka.cz |

Program

Čtyři dny plné přednášek, workshopů, jógy, meditace, dechu i podnikatelských aktivit

S ohledem na přesun termínu akce na jaro 2022 je možné, že ještě dojde v programu k drobným úpravám.

ČTVRTEK

od 16:30 PŘÍJEZD

…možnost začít digitální detox

18:00 VEČEŘE

19:0020:45 ZAHÁJENÍ
Společný kruh
Představení
Večerní meditace

PÁTEK

7:00–⁠8:30 RANNÍ PRAXE
Dech, jóga a meditace

8:45–⁠9:45 SNÍDANĚ

10:00–⁠12:30 WORKSHOPY
Péče o duševní zdraví
(Adam Táborský)
Dech a hojnost
(Alena Šídlová)

13:00–⁠14:00 OBĚD

14:00–⁠16:30 WORKSHOPY
Hravě o stravě
(Petra Pavienská)
Tao bohatství
(Lenka Palatová)

18:30–⁠19:30 VEČEŘE

20:15–⁠21:30 VEČERNÍ PROGRAM
Dechová meditace
Gongová lázeň

(Alena Šídlová, Petr Beránek)

SOBOTA

7:00–⁠8:30 RANNÍ PRAXE
Dech, jóga a meditace

8:45–⁠9:45 SNÍDANĚ

10:00–⁠12:30 DOPOLEDNE
Podnikatelský kruh

13:00–⁠14:00 OBĚD

14:30–⁠18:00 ODPOLEDNE
Společná meditace v pohybu
(Marcela Rešlová)
Prostor pro individuální konzultace a koučování
(Petr Beránek, Marcela Rešlová, Petra Pavienská)
Improvizací k úspěchu
(Jindra Marešová)

18:30–⁠19:30 VEČEŘE

20:00–⁠21:30 VEČERNÍ PROGRAM
Mindfullness workshop
Koncert & sdílení písní

(Marie Tilšarová)

NEDĚLE

7:00–⁠8:30 RANNÍ PRAXE
Dech, jóga a meditace

8:45–⁠9:45 SNÍDANĚ

10:00–⁠12:00 WORKSHOP
Budování návyků
(Petr Beránek)

12:00 OBČERSTVENÍ

12:30–⁠14:30 ZAKONČENÍ

…pozdější oběd

„Jóga a meditace ti pomohou ukotvit se v sobě. Inspirativní přednášky podpoří tvořivost i podnikání, dodají odvahu na tvé jedinečné cestě. Dopřej si čas v přírodě, odpojení od každodenních technologií a napojení na sebe a skupinu.“

 

Místo konání

Trimurti Sacha Retreat Centrum

Trimurti je reatreatové centrum situované v krásné lokalitě na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, poblíž Nového Města na Moravě. Je místem pro vnitřní transformaci a rozvoj nejhlubšího potenciálu člověka. Trimurti poskytuje skvěle vybavené prostory, ideální pro podzimní akci. K dispozici nám bude Mandír, velká meditační hala o ploše 108 m2 a relaxační místnost pojmenovaná Lao-c’, společný prostor o velikosti 85 m2 na meditace a jiné skupinové aktivity. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a také apartmány. Většina pokojů má vlastní koupelnu.

Cesta autem trvá z Brna 50 minut a z Prahy 2 hodiny (Vojtěchov 11, Lísek, 593 01, okres Žďár nad Sázavou, mapa). Do Trimurti se snadno dostanete také vlakem. Nejbližší vlakové nádraží je v Novém Městě na Moravě a nejbližší zastávka je Rovné-Divišov.

Místo konání

Trimurti Sacha Retreat Centrum

Trimurti je reatreatové centrum situované v krásné lokalitě na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, poblíž Nového Města na Moravě. Je místem pro vnitřní transformaci a rozvoj nejhlubšího potenciálu člověka. Trimurti poskytuje skvěle vybavené prostory, ideální pro podzimní akci. K dispozici nám bude Mandír, velká meditační hala o ploše 108 m2 a relaxační místnost pojmenovaná Lao-c’, společný prostor o velikosti 85 m2 na meditace a jiné skupinové aktivity. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a také apartmány. Většina pokojů má vlastní koupelnu.

Cesta autem trvá z Brna 50 minut a z Prahy 2 hodiny (Vojtěchov 11, Lísek, 593 01, okres Žďár nad Sázavou, mapa). Do Trimurti se snadno dostanete také vlakem. Nejbližší vlakové nádraží je v Novém Městě na Moravě a nejbližší zastávka je Rovné-Divišov.

Cena

co vše je zahrnuto v ceně storno podmínky

První vlna

2 490 Kč

V prodeji do 19. 1. 2022.

Druhá vlna

3 190 Kč

V prodeji od 20. 1. do 22. 2. 2022.

Třetí vlna

3 590 Kč

V prodeji od 22. 2. do začátku akce.

V ceně akce je zahrnut veškerý program od čtvrtka do neděle (jóga, workshopy, přednášky, meditace, večerní program, podpora lektorů v rámci sdílecích kruhů a možnost coworkingu v zázemí centra).

V ceně není zahrnuto ubytování a strava. Cena za ubytování a plnou penzi je 1100 Kč/noc, tzn. 3 300 Kč.

V případě zrušení účasti na akci jsou storno podmínky stanoveny následovně:

 • odhlášení do 24. 2. 2022 včetně: vracíme celé kurzovné bez 349 Kč, které pokrývají náklady spojené s převody plateb z účtu na účet (e-shop, platební brána),
 • odhlášení od 25. 2. do 9. 2. 2022 (včetně) – možnost převést kurzovné na další akci pořádanou SpoluRosteme,
 • odhlášení od 10. 3. 2022 do začátku akce – kurzovné je nevratné.

Pro stanovení výše storno poplatku je rozhodující datum doručení oznámení o neúčasti. Podmínky se vztahují i na neúčast ze zdravotních důvodů, proto doporučujeme sjednat si pojištění storna. Na možnost pojištění storna se informuj nejlépe ještě před zaplacením. Pojišťovny totiž požadují uzavření pojištění zpravidla do několika dní od zaplacení. Je také možné najít za sebe náhradníka, který místo převezme, a finanční vyrovnání si vyřešíte mezi sebou.

Pokud se budeš potřebovat na něco zeptat, klidně zavolej nebo napiš.

Pokud bychom museli kurz ve vypsaném termínu rušit z důvodu koronavirových opatření či jiných nečekaných událostí my, přesuneme konání na jiný termín. Pokud ti náhradní termín nebude vyhovovat, vrátíme ti zpět celé kurzovné vracíme celé kurzovné bez 349 Kč, které pokrývají náklady spojené s převody plateb z účtu na účet (e-shop, platební brána).

Pokud se budeš potřebovat na něco zeptat, klidně zavolej nebo napiš.

KOUPIT VSTUPENKY

Cena

První vlna

2 490 Kč

V prodeji do 19. 1. 2021.

Druhá vlna

3 190 Kč

V prodeji od 20. 1. do 22. 2. 2022.

Třetí vlna

3 590 Kč

V prodeji od 23. 2. do začátku akce.

KOUPIT VSTUPENKY

V ceně akce je zahrnut veškerý program od čtvrtka do neděle (jóga, workshopy, přednášky, meditace, večerní program, podpora lektorů v rámci sdílecích kruhů a možnost coworkingu v zázemí centra).

V ceně není zahrnuto ubytování a strava. Cena za ubytování a plnou penzi je 1100 Kč/noc, tzn. 3 300 Kč.

V případě zrušení účasti na akci jsou storno podmínky stanoveny následovně:

 • odhlášení do 24. 2. 2022 včetně: vracíme celé kurzovné bez 349 Kč, které pokrývají náklady spojené s převody plateb z účtu na účet (e-shop, platební brána),
 • odhlášení od 25. 2. do 9. 2. 2022 (včetně) – možnost převést kurzovné na další akci pořádanou SpoluRosteme,
 • odhlášení od 10. 3. 2022 do začátku akce – kurzovné je nevratné.

Pro stanovení výše storno poplatku je rozhodující datum doručení oznámení o neúčasti. Podmínky se vztahují i na neúčast ze zdravotních důvodů, proto doporučujeme sjednat si pojištění storna. Na možnost pojištění storna se informuj nejlépe ještě před zaplacením. Pojišťovny totiž požadují uzavření pojištění zpravidla do několika dní od zaplacení. Je také možné najít za sebe náhradníka, který místo převezme, a finanční vyrovnání si vyřešíte mezi sebou.

Pokud se budeš potřebovat na něco zeptat, klidně zavolej nebo napiš.

Pokud bychom museli kurz ve vypsaném termínu rušit z důvodu koronavirových opatření či jiných nečekaných událostí my, přesuneme konání na jiný termín. Pokud ti náhradní termín nebude vyhovovat, vrátíme ti zpět celé kurzovné vracíme celé kurzovné bez 349 Kč, které pokrývají náklady spojené s převody plateb z účtu na účet (e-shop, platební brána).

Pokud se budeš potřebovat na něco zeptat, klidně zavolej nebo napiš.

Další informace

které se Ti můžou hodit

Naše akce je vhodná pro každého, kdo se chce ve svém životě posouvat. Pro každého, kdo se zajímá o podnikání, přírodu, udržitelnost, ekologii, inovace, osobní rozvoj a především o to, jak skloubit podnikání, rodinný život a svoji spirituální cestu. Pro každého, kdo chce žít šťastný život.

Trimurti je skvělým místem i pro rodiny s dětmi. Proto můžeš na akci SpoluRosteme vyrazit i se svými dětmi.

Cesta autem z Brna trvá 50 minut a z Prahy 2 hodiny (Vojtěchov 11, Lísek, 593 01, okres Žďár nad Sázavou). Do Trimurti se snadno dostanete také vlakem. Nejbližší vlakové nádraží je v Novém Městě na Moravě a nejbližší zastávka je Rovné-Divišov. Cesta vlakem z Prahy trvá 3 hodiny, z Brna pak 1  hodinu a 45 minut. Je také možné domluvit si odvoz z nádraží.

Možnost spolujízdy: před začátkem akce pošleme sdílenou tabulku, kde se můžeme spojit s dalšími účastníky a vyrazit společně.

Strava bude vegetariánská či veganská. Během celého dne můžete využívat čajový a kávový koutek. Dále je také možné servírovat kávu připravenou pomocí profesionálního kávovaru. K dispozici je malý obchůdek s pochutinami a velká lednice, ve které si můžete uskladnit vlastní potraviny.

V případě, že máš speciální dietu, napiš nám prosím své potřeby předem, ideálně emailem.

Ubytováni budeme v pokojích po 2 až 4 osobách. Většina pokojů má vlastní koupelnu.

Pokud jedeš s partnerem či dětmi, ozvi se nám. Rezervujeme ti samostatný pokoj.

Sleduj nás na Facebooku a buď stále v obraze!

Dovol si růst a přidej se k nám.

Máš nějaké dotazy?

Ozvi se Petrovi či Karolíně z organizačního týmu

Karolína Fenclová


karolina@spolurosteme.cz
tel: +420 773 596 621

Petr Beránek


petr@spolurosteme.cz
tel: +420 775 068 602

jóga     peníze    vědomé podnikání     příroda     propojení

Máš nějaké dotazy?

Ozvi se Petrovi či Karolíně z organizačního týmu

Karolína Fenclová

karolina@spolurosteme.cz
tel: +420 773 596 621

Petr Beránek

petr@spolurosteme.cz
tel: +420 775 068 602

jóga     peníze    vědomé podnikání

příroda     propojení